Wykorzystanie środków PROW
na obszarze
LGD „Trakt Piastów”

  • Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej lub turystycznej lub kulturalnej obszaru
    • Siedziba LGD „Trakt Piastów”
    • Gmina Gniezno
    • Gmina Swarzędz
    • Gmina Pobiedziska
    • Gmina Mieleszyn
    • Gmina Łubowo
    • Gmina Kostrzyn
    • Gmina Kłecko
    • Gmina Kleszczewo
    • Gmina Gniezno
    • Gmina Czerwonak
    • Gmina Łubowo
    • Gmina Kostrzyn
    • Gmina Kleszczewo
  • Grantobiorcy LGD „Trakt Piastów”
    • Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Lednogóra
    • STOWARZYSZENIE RODZICE – PRZEDSZKOLAKOM
    • Stowarzyszenie Dębowa Tarcza
    • Gmina Łubowo
    • Gmina Gniezno
    • Gmina Kleszczewo
    • Fundacja Scena Pobiedziska
    • FUNDACJA ROSA MUNDI
    • Fundacja na Rzecz Promocji Kultury, Gospodarki i Edukacji Fińskiej i Polskiej Finnway Polska
    • Stowarzyszenie Twoja Ziemia Pobiedziska
    • Stowarzyszenie Rodzice – Przedszkolakom
    • Stowarzyszenie Renciści i Emeryci gminy Łubowo
    • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalasewa
    • Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko” w Lubochni
    • Gmina Łubowo
    • Fundacja Na Rzecz Kultury, Gospodarki i Edukacji Fińskiej i Polskiej „Finnway”
    • Fundacja Scena Pobiedziska
    • Stowarzyszenie Klub Sportowy „Clescevia”
    • Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska
    • Gmina Pobiedziska
    • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalasewa
    • Stowarzyszenie PATENT
    • Pobiedziski Ośrodek Kultury
    • Kostrzyński Klub Sportowy 1922 Lechia Kostrzyn
    • Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Kicina i Okolic „Len”
    • Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko” w Lubochni
    • Fundacja Ludzi z Pasją
  • Podejmowanie Działalności Gospodarczej
    • Bukowski Patryk
    • Wencel Krzysztof
    • Weber-Bogucka Krystyna
    • Surma Katarzyna Martyna
    • Pawlak – Januchowska Ewelina
    • Łaganowski Hubert
    • Leman Tomasz Włodzimierz
    • Jesiołowska Magdalena
    • Jedynak Bartłomiej
    • Fizynger Artur
    • Daria Kanclerz
    • Prus Patrycja Magdalena
    • Pelc Grzegorz Franciszek
    • Musiał-Kurzawska Olga Małgorzata
    • Leitgeber Lidia
    • Kurp Joanna
    • Jałoszyński Krystian Łukasz
    • Jagielska Milena Maria (Smułczyńska)
    • Browarska Aneta
    • Szczęsna Małgorzata
    • Nowakowski Krzysztof Piotr
    • Kulińska Katarzyna Ewelina
    • Grajek Małgorzata
    • Nowinowska Aldona Paulina
    • Bernadeta Bogusz
    • Koga Agnieszka Izabella
    • Majdecka Renata Katarzyna
  • Rozwijanie Działalności Gospodarczej
    • Zakład ogólnobudowlany „KACZOR” KACZOR ROBERT
    • S&P Bio – Energia Sp. z o.o.
    • Narzędziowiec24 Sp.z o.o.
    • Wajnert/Gabinet Masażu Agnieszka Wajnert
    • SUNSHINE EVENTS PRZEMYSŁAW GRZĘDA
    • Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „IMPEX” MARCIN STAWSKI
    • Przedsiębiorstwo Elektryczne EL-TOM Tomasz Redzik
    • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Arkadiusz Niklas
    • Finhome sp. z o.o.
    • Browarska Małgorzata art. Spożywcze i Przemysłowe przedsiębiorca: Małgorzata Browarska
    • FURNITEC Sp. z o.o.
    • Frąckowiak Maciej
    • Firma Setkowicz Emilia Setkowicz
    • Centrum projektowoobliczeniowe Centino – Krzysztof Nadolny
    • ZPUH Kalgum Dariusz Kalmus
    • HERMAR Marek Hernacki
    • GARDENIA Tomasz Hernacki
    • IT PRO SOLUTIONS DAMIAN SOBCZAK
    • POLSKIE CENTRUM GOSPODARCZE sp. z o.o.
    • P.P.H.U. Lismar sp. z o.o.
    • Armatura Efekt Spółka Akcyjna
  • Tworzenie Działalności Gospodarczej związanej z opieką nad małymi dziećmi lub osobami starszymi
    • Tatiana Stencel
    • Lidia Piotrowska-Pokrywka

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania „Trakt Piastów”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gmina Kleszczewo - Śródka

Przebudowa pomieszczeń Sali widowiskowej w miejscowości Śródka wraz z zagospodarowaniem terenów przyległych w postaci utwardzeń i zieleni.

Nabór 1/2016

Gmina Kostrzyn - Brzeźno

Budowa boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią w Brzeźnie

Nabór 1/2016

Gmina Łubowo - Fałkowo

Przebudowa ogólnodostępnego, wielofunkcyjnego boiska w Łubowie oraz budowa ogólnodostępnego, wielofunkcyjnego boiska w Fałkowie

Nabór 1/2016

Gmina Czerwonak - Koziegłowy

Budowa Skateparku wraz z infrastrukturą techniczną w Koziegłowach

Nabór 3/2017

Gmina Gniezno - Mnichowo, Skiereszewo i Szczytniki Duchowne

Utworzenie terenów rekreacyjnych na terenie Gminy Gniezno w miejscowościach Mnichowo, Skiereszewo i Szczytniki Duchowne

Nabór 3/2017

Gmina Kleszczewo - Kleszczewo

Zagospodarowanie terenu na cele turystyczno-rekreacyjne, siłownie zewnętrzne w Gminie Kleszczewo

Nabór 3/2017

Gmina Kłecko - Działyń

Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Działyniu wraz z podniesieniem poziomu wyposażenia obiektu na cele rekreacyjne i kulturalne

Nabór 3/2017

Gmina Kostrzyn - Czerlejno

Budowa boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią w Czerlejnie

Nabór 3/2017

Gmina Łubowo - Łubowo

Zagospodarowanie terenu przy Urzędzie Gminy w Łubowie-budowa urządzeń małej architektury wraz z placem zabaw (etap I)

Nabór 3/2017

Gmina Mieleszyn - Łopienno i Karniszewo

Budowa boisk wielofunkcyjnych w miejscowościach Łopienno i Karniszewo gmina Mieleszyn

Nabór 3/2017

Gmina Pobiedziska - Gołyń

Rozwój potencjału rekreacyjnego i kulturalnego sołectwa Bociniec poprzez budowę budynku świetlicy wiejskiej w Gołuniu

Nabór 3/2017

Gmina Swarzędz - Kobylnica

Budowa integracyjnego placu sportowo-rekreacyjnego w Kobylnicy

Nabór 3/2017

Gmina Gniezno - Piekary

Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Piekary.

Nabór 6/2018

Siedziba LGD „Trakt Piastów” - Łubowo

Fundacja Ludzi z Pasją - Rybitwy

Integracja społeczności poprzez organizację działań kulturalnych, rekreacyjnych, sportowych i integracyjnych z wykorzystaniem lokalnych zasobów i potencjału, w tym także świetlicy w Lednogórze.

Nabór 1/2017/G

Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko” w Lubochni - Lubochnia

Działania integracyjno – sportowe polegające na organizacji Wiosennego Rajdu Rowerowego oraz spływu kajakowego.

Nabór 1/2017/G

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Kicina i Okolic „Len” - Kicin

Przedsięwzięcie kulturalno-integracyjne w świetlicy w Kicinie jako miejscu spotkań starych i nowych mieszkańców sołectwa Kicin i sołectwa Kliny, organizowane przy okazji 10‑lecia Stowarzyszenia „Len”.

Nabór 1/2017/G

Kostrzyński Klub Sportowy 1922 Lechia Kostrzyn - Kostrzyn

Cykl spotkań integracyjno, rekreacyjno – sportowych wokół świetlicy wiejskiej w Czerlejnku

Nabór 1/2017/G

Pobiedziski Ośrodek Kultury - Pobiedziska

„Domino Twórczych Zmian” – warsztaty integracyjno-kulturalne dla kobiet z sołectw gminy Pobiedziska z wykorzystaniem świetlic wiejskich.

Nabór 1/2017/G

Stowarzyszenie PATENT - Pobiedziska

„Majówka 2018” – XIII edycja biegów majowych dla dzieci i dorosłych oraz festyn rodzinny w sołectwie Borowo-Młyn.

Nabór 1/2017/G

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalasewa - Zalasewo

Integracja mieszkańców sołectw Zalasewo, Garby Kruszewnia i Rabowice w gminie Swarzędz poprzez organizację imprez sportowych i kulturalnych

Nabór 1/2017/G

Gmina Pobiedziska - Pobiedziska

CZTERY PORY ROKU – warsztaty i zabawy edukacyjne dla dzieci i ich opiekunów.

Nabór 1/2017/G

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska - Pobiedziska

Rękodzielnicze Integracje w Bibliotece i Sołectwach Gminy Pobiedziska

Nabór 1/2017/G

Stowarzyszenie Klub Sportowy „Clescevia” - Kleszczewo

„Mistrzostwa Gminy Szkółek Piłkarskich” w Gowarzewie.

Nabór 1/2017/G

Fundacja Scena Pobiedziska - Pobiedziska

Kolędowanie w okresie Świąt Bożego Narodzenia w Kościołach Drewnianych położonych na terenie LGD „Trakt Piastowski”. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Wiwaty” działający przy Pobiedziskim Ośrodku Kultury (45 lat działalności artystycznej)

  1. Kościół w Węglewie (Gmina Pobiedziska)
  2. Kościół z Wartkowic – Wielkopolski Park Etnograficzny w Dziekanowicach (Gmina Łubowo)
  3. Kościół w Łubowie
  4. Kościół w Waliszewie (Gmina Kłecko)
  5. Kościół w Wierzenicy (Gmina Swarzędz)
Nabór 1/2017/G

Fundacja Na Rzecz Kultury, Gospodarki i Edukacji Fińskiej i Polskiej „Finnway” - Kliny

Integracja poprzez inspiracje muzyczne.

Nabór 2/2018/G

Gmina Łubowo - Łubowo

Integracja społeczności – organizacja Warsztatów filmowych, które mają na celu zaznajomienie z szeroko pojętymi zagadnieniami sztuki filmowej i telewizyjnej.

Nabór 2/2018/G

Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko” w Lubochni - Lubochnia

„Babcia wie lepiej – powrót do tradycyjnych ogrodów naszych dziadków”

Nabór 2/2018/G

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zalasewa - Zalasewo

Integracja mieszkańców wsi Zalasewo i Garby poprzez organizację imprez kulturalnych, sportowych oraz integracyjnych przy wykorzystaniu świetlicy wiejskiej

Nabór 2/2018/G

Stowarzyszenie Renciści i Emeryci gminy Łubowo - Łubowo

Seniorzy razem

Nabór 2/2018/G

Stowarzyszenie Rodzice – Przedszkolakom - Zdziechowa

Cykl warsztatów i teatrzyków dla dzieci

Nabór 2/2018/G

Stowarzyszenie Twoja Ziemia Pobiedziska - Pobiedziska

U nas dawno temu

Nabór 2/2018/G

Fundacja na Rzecz Promocji Kultury, Gospodarki i Edukacji Fińskiej i Polskiej Finnway Polska - Kliny

Zielona Kuchnia Piastów Dziedzictwem Przyrodniczym Obszaru LGD

Nabór 3/2018/G

FUNDACJA ROSA MUNDI - Brzeźno

POZNAJEMY ZIEMIĘ KOSTRZYŃSKĄ

Nabór 3/2018/G

Fundacja Scena Pobiedziska - Pobiedziska

Zakup instrumentów i nagłośnienia dla kapeli ludowej

Nabór 3/2018/G

Gmina Kleszczewo - Kleszczewo

Wzbogacenie oferty w sferze kultury poprzez wyposażenie Ośrodka Kultury w Kleszczewie oraz świetlicy wiejskiej w Gowarzewie.

Nabór 3/2018/G

Gmina Gniezno - Gniezno

IMO PECTORE – chór wyjątkowy

Nabór 3/2018/G

Gmina Łubowo - Łubowo

Zakup sprzętu muzycznego i strojów dla chóru Gminy Łubowo oraz nagłośnienia dla świetlicy wiejskiej w Wierzycach.

Nabór 3/2018/G

Stowarzyszenie Dębowa Tarcza - Kobylnica

Historyczne wyposażenie rekonstrukcyjne

Nabór 3/2018/G

STOWARZYSZENIE RODZICE – PRZEDSZKOLAKOM - Zdziechowa

WSPARCIE WYSTĘPÓW WIELKOPOLSKIEGO DZIECIĘCEGO ZESPOŁU LUDOWEGO

Nabór 3/2018/G

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Lednogóra - Lednogóra

Zakup urządzeń multimedialnych dla utworzenia i działania Szkolnego Okienka Kulturalnego czyli telewizji szkolnej, promującej kulturę i dziedzictwo lokalne.

Nabór 3/2018/G

Majdecka Renata Katarzyna - Gowarzewo

Podejmowanie działalnośći gospodarczej „Fabryczka naleśników” – Mobilne naleśnikarnie

Nabór 2/2016

Koga Agnieszka Izabella - Jerzykowo

Podjęcie działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług związanych z animacją czasu wolnego dzieci i młodzieży

Nabór 2/2016

Bernadeta Bogusz - Kostrzyn

„Zakątek ArtDecu” Bernadeta Bogusz – pracownia, sklep, warsztaty

Nabór 2/2016

Nowinowska Aldona Paulina - Jasin

Wulkanizacja i serwis klimatyzacji

Nabór 2/2016

Grajek Małgorzata - Siekierki Wielkie

MARGARETKA – edukacja i rekreacja

Nabór 2/2016

Kulińska Katarzyna Ewelina - Lednogóra

Wprowadzenie na rynek innowacyjnego rozwiązania w zakresie „Mobilnej garderoby” w ramach działalności sklepu internetowego K-fashion24.pl

Nabór 2/2016

Nowakowski Krzysztof Piotr - Kostrzyn

Utworzenie i prowadzenie firmy: „Zakład Usług Stolarskich. Krzysztof Nowakowski” w Kostrzynie

Nabór 2/2016

Szczęsna Małgorzata - Gowarzewo

Doradca budowy Małgorzata Szczęsna

Nabór 2/2016

Browarska Aneta - Jerzyn

Browarska Aneta Stworzenie pracowni projektowej oraz otwartego warsztatu renowacji mebli.

Nabór 7/2018

Jagielska Milena Maria (Smułczyńska) - Kostrzyn

Uruchomienie i prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług mobilnych korepetycji z języków obcych oraz treningu językowego.

Nabór 7/2018

Jałoszyński Krystian Łukasz - Fałkowo

Kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych Krystian Jałoszyński

Nabór 7/2018

Kurp Joanna - Siedleczek

Utworzenie nowego przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy

Nabór 7/2018

Leitgeber Lidia - Kruszewnia

„360 SMC” – 360 powolny ruch kamery

Nabór 7/2018

Musiał-Kurzawska Olga Małgorzata - Swarzędz

OMK Handmade Olgi

Nabór 7/2018

Pelc Grzegorz Franciszek - Miękowo

Nowoczesna i innowacyjna rekreacja – nowa firma w Gminie Czerwonak

Nabór 7/2018

Prus Patrycja Magdalena - Osiniec

Inwestycja w nowoczesny sprzęt fotograficzny droga do samozatrudnienia, rozwoju własnych kompetencji i lokalnej przedsiębiorczości

Nabór 7/2018

Daria Kanclerz - Łubowo

Profesjonalne usługi kosmetyczne „Kancelaria Piękności Daria Kanclerz”

Nabór 9/2018

Fizynger Artur - Gowarzewo

Podejmowanie działalności gospodarczej FunBox – atrakcje eventowe

Nabór 9/2018

Jedynak Bartłomiej - Łabiszynek

Podejmowanie działalności gospodarczej w sektorze usług fitness w Pobiedziskach

Nabór 9/2018

Jesiołowska Magdalena - Kociałkowa Górka

Utworzenie i wyposażenie działalności „Babskie Rozwojowisko” związanej ze wspieraniem rozwoju osobistego i zawodowego Kobiet mieszkających na terenie gminy Pobiedziska i okolic

Nabór 9/2018

Leman Tomasz Włodzimierz - Piekary

Przydatny Dron usługi dla rolnictwa

Nabór 9/2018

Łaganowski Hubert - Kociałkowa Górka

Wprowadzenie na rynek innowacyjnych usług dla lokalnej społeczności.

Nabór 9/2018

Pawlak – Januchowska Ewelina - Gorzuchowo

Podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie projektowania wnętrz z wykorzystywaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Nabór 9/2018

Surma Katarzyna Martyna - Biskupice

Kancelaria Doradcy Podatkowego Katarzyna Surma

Nabór 9/2018

Weber-Bogucka Krystyna - Tuczno

Podjęcie działalności gospodarczej poprzez uruchomienie lokalnej mini piekarnio – cukierni na naturalnych i domowych recepturach.

Nabór 9/2018

Wencel Krzysztof - Jasin

Utworzenie i prowadzenie studia projektowania wnętrz i wykonywanie mebli Krzysztof Wencel.

Nabór 9/2018

Bukowski Patryk - Pobiedziska

Produkcja artykułów jubilerskich Patryk Bukowski

Nabór 9/2018

Armatura Efekt Spółka Akcyjna - Rzegnowo

Rozwijanie działalności gospodarczej przedsiębiorstwa ARMATURA EFEKT S.A poprzez inwestycję w park maszynowy i wdrożanie nowych oraz udoskonalonych produktów

Nabór 4/2017

P.P.H.U. Lismar sp. z o.o. - Rzegnowo

Rozwijanie działalności gospodarczej przedsiębiorstwa PPHU LISMAR Sp.z o.o. poprzez inwestycję w park maszynowy i wdrożanie nowych oraz udoskonalonych produktów

Nabór 4/2017

POLSKIE CENTRUM GOSPODARCZE sp. z o.o. - Łowęcin

Stadnina w Łowęcinie nowym miejscem rekreacji w gminie Swarzędz

Nabór 4/2017

IT PRO SOLUTIONS DAMIAN SOBCZAK - Piekary

Inwestycja w nowoczesny obiekt serwisu i wypożyczlni sprzętu ogrodniczego i budowlanego w przedsiębiorstwie ITPS Damian Sobczak w celu rozszerzenia i udoskonalenia usług na rynku lokalnym

Nabór 4/2017

GARDENIA Tomasz Hernacki - Rzegnowo

Inwestycja w nowoczesny park maszynowy w przedsiębiorstwie GARDENIA Tomasz Hernacki w celu rozszerzenia i udoskonalenia usług na rynku lokalnym

Nabór 4/2017

HERMAR Marek Hernacki - Rzegnowo

Inwestycja w nowoczesny park maszynowy w przedsiębiorstwie HERMAR Marek Hernacki w celu rozszerzenia i udoskonalenia usług na rynku lokalnym

Nabór 4/2017

ZPUH Kalgum Dariusz Kalmus - Łubowo

Rozwój przedsiębiorstwa ZPUH KALGUM poprzez zakup linii technologicznej do produkcji elementów z poliuretanu.

Nabór 4/2017

Centrum projektowoobliczeniowe Centino – Krzysztof Nadolny - Jagodno

Rozwój firmy Centino poprzez zakup nowych obrabiarek i utworzenie nowych usług

Nabór 4/2017

Firma Setkowicz Emilia Setkowicz - Lednogóra

Innowacyjność technologiczna skutecznym instrumentem na rozszerzenie i udoskonalenie oferowanych produktów i usług na rynku lokalnym przez Firmę Setkowicz

Nabór 4/2017

Frąckowiak Maciej - Łubowo

Rozbudowa Domu Pomocy Społecznej Senior w Łubowie w celu zaspokojenia potrzeb lokalnej społeczności obszaru LGD

Nabór 4/2017

FURNITEC Sp. z o.o. - Mnichowo

Wzrost poziomu konkurencyjności firmy FURNITEC w wyniku wdrożenia innowacyjnej technologii rozkroju pianki, wprowadzenia na rynek znacząco ulepszonych produktów oraz podniesienia kompetencji pracowników przedsiębiorstwa.

Nabór 4/2017

Browarska Małgorzata art. Spożywcze i Przemysłowe przedsiębiorca: Małgorzata Browarska - Jerzykowo

Rozwijanie działalności Gospodarczej Art. Spożywcze i Przemysłowe Małgorzata Browarska i utworzenie dwóch miejsc pracy.

Nabór 11/2019

Finhome sp. z o.o. - Kliny

Ogród Edukacyjny w Klinach nowym miejscem rekreacji i edukacji pozaszkolnej w gminie Czerwonak.

Nabór 11/2019

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Arkadiusz Niklas - Tulce

Poszerzenie oferty praktyki lekarskiej o specjalistyczną diagnostykę poprzez zakup nowoczesnych urządzeń.

Nabór 11/2019

Przedsiębiorstwo Elektryczne EL-TOM Tomasz Redzik - Dębnica

Wzrost konkurencyjności Przedsiębiorstwa Elektrycznego EL – TOM Tomasz Redzik poprzez wdrożenie nowych usług z zakresu kosmetyki estetycznej.

Nabór 11/2019

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „IMPEX” MARCIN STAWSKI - Łubowo

Przyjazne środowisku usługi budowlane – innowacja w realizacjach i doradztwie jako nowa oferta PHU IMPEX Marcin Stawski

Nabór 11/2019

SUNSHINE EVENTS PRZEMYSŁAW GRZĘDA - Fałkowo

Wzrost funkcji rekreacyjnych obszaru poprzez poszerzenie oferty turystyki aktywnej przez firmę Sunshine Events Przemysław Grzęda na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Trakt Piastów”

Nabór 11/2019

Wajnert/Gabinet Masażu Agnieszka Wajnert - Kicin

Gabinet podologiczno – kosmetyczny dla Gminy

Nabór 11/2019

Narzędziowiec24 Sp.z o.o. - Piekary

Zakup innowacyjnej koparko-ładowarki drogą do dywersyfikacji działalności przedsiębiorstwa Narzędziowiec24 Sp.z o.o. i wprowadzenia udoskonalonej usługi na rynku lokalnym.

Nabór 11/2019

S&P Bio – Energia Sp. z o.o. - Kociałkowa Górka

Wzrost konkurencyjności Spółki poprzez wprowadzenie innowacyjności technologicznej, procesowej i produktowej oraz dywersyfikację źródeł przychodu.

Nabór 11/2019

Zakład ogólnobudowlany „KACZOR” KACZOR ROBERT - Kłecko

Rozwój Zakładu Ogólnobudowlanego „Kaczor” Kaczor Robert o świadczenie nowych i udoskonalonych usług przez zwiększenie zatrudnienia i zakup innowacyjnej maszyny.

Nabór 11/2019

Lidia Piotrowska-Pokrywka - Biskupice Wlkp.

Utworzenie działalności gospodarczej poprzez utworzenie miejsca opieki nad seniorami w Jerzykowie

Nabór 2/2016

Tatiana Stencel - Pobiedziska

Od juniora do seniora

Nabór 5/2017